Morowe rajtuzy stołeczne i sakramenckie mrozy

 

Jakiś czas temu otrzymałam od mojego chłopaka prezent, który rozbawił mnie totalnie: Morowe rajtuzy stołeczne… Nie wymyśliłam tej nazwy! Taka widnieje na opakowaniu. Owe „rajtuzy” mają imitować nadkolanówki/pończochy, ale w miejscu łączenia rajstopy z nadkolanówką widnieją warszawskie symbole: Pałac Kultury i Nauki oraz Syrenka Warszawska. Cała szata graficzna opakowania produktu, jak i jego opis nawiązują do PRL-owskiego stylu i warszawskiej gwary. Pomysł jak i wykonanie są fantastyczne, prezent też jak najbardziej udany, bo ja uwielbiam przemycać w stylizacjach zabawne elementy. Ta sama firma posiada jeszcze podobne produkty z symbolami charakterystycznymi dla Łodzi oraz Śląska… ja czekam na Kraków, może kiedyś takie wyprodukują! Tylko ciekawe co byłoby na krakowskich rajtuzach? Szkieletor? :)

Tak jak wspomniałam rajtuzy zostały mi sprezentowane dawno temu, ale długo brakowało okazji, żeby móc zrealizować zdjęcia na bloga pod Pałacem Kultury w Warszawie (tak jak sobie to „umyślałam”). Często bywam w stolicy ze względu na mojego chłopaka, który tam mieszka, ale pogoda z reguły psuła możliwość zrobienia zdjęć. Tym razem jednak byłam zdeterminowana, i to bardzo, ponieważ w dniu, w którym były robione zdjęcia było jakieś 15 kresek poniżej zera. Stwierdziłam, że TERAZ ALBO NIGDY! Zbliża się wiosna i czarne rajstopy zaraz pójdą w kąt, dlatego jest to ostatni dzwonek! Mimo okrutnej temperatury mój chłopak spisał się na medal i zrobił fantastyczne kadry! Nie wiem co on na to, ale chyba zatrudnię go na stałe ;)

Drodzy Panowie – informacja dla Was, zbliża się dzień kobiet, dlatego jeśli Wasze babeczki lubią takie gadżety to podrzucam link: >KLIK< Prezent w iście PRL-owskim stylu!

PS. „Sakramencki” mróz w tytule to taki mój Krakowski akcent, co by zbyt Warszawsko nie było, bo ja to mimo wszystko Krakus jestem ;)

Kurtka – bershka / golf – gatta / szorty – sh / torebka -mohito / buty – CCC

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *