O mnie

Moda, makijaż oraz pielęgnacja urody to tematy, które towarzyszą mi od zawsze. Wybór kosmetologii jako kierunku studiów był dla mnie oczywisty. Praktykę na stanowisku kosmetologa udało mi się rozpocząć po ukończeniu pierwszego roku studiów i od tamtego czasu niezmiennie czerpię radość z wykonywania tego zawodu. Chcąc rozwinąć swoją wiedzę na temat mody i makijażu zdecydowałam się na podjęcie nauki w szkole Artystyczna Alternatywa, którą ukończyłam uzyskując tytuł Wizażysty-Stylisty.

Uwielbiam zajęcia wymagające kreatywności, lubię, gdy dużo się dzieje, dlatego ciągle wymyślam sobie „coś nowego”. Nienawidzę się nudzić i wariuję, gdy mam zbyt dużo niezagospodarowanego czasu. Założenie własnego bloga kilka lat temu było dla mnie kreatywną ucieczką od nudy. Zależało mi na stworzeniu inspirującego miejsca, w którym mogę prezentować stylizacje, makijaż oraz dzielić się moją wiedzą na temat mody, wizażu czy kosmetologii.

Tę stronę traktuję również jako swego rodzaju pamiętnik pokazujący drogę poszukiwania własnego stylu – bo nie ma lepszego potwierdzenia rozwoju jak zaglądnięcie do archiwum!

Dominika Krzyszkowska

Kontakt

krzyszkowska.d@gmail.com