Makijaż ślubny

Oferta 2024

Makijaż ślubny – 420zł


Ile trwa makijaż?

Makijaż trwa ok. 1,5h. Każdej klientce poświęcam dużą ilość czasu, aby mogła się zrelaksować, wypić kawę lub drinka, odpocząć siedząc w wygodnym fotelu, słuchając muzyki. Zależy mi na tym, żeby makijaż był miło spędzonym czasem, odcięciem się od świata zewnętrznego, pełnym relaksem.

Kiedy mogę się zapisać?

Zapisy rozpoczynają się zawsze 2 miesiące przed wydarzeniem. Jeśli twój ślub jest 12 lipca, najwcześniej możesz się zapisać 12 maja. Jeśli wydarzenie jest 24 września, zapisy ruszają analogicznie 24 lipca.

Jeśli zależy Ci na wcześniejszym zapisie oraz masz więcej chętnych osób do pomalowania możesz skorzystać z formy pakietu z dojazdem lub w moim studiu. Zapisy na pakiety dostępne są 6 miesięcy przed imprezą. Więcej o pakietach poczytasz tutaj: Pakiet Ślubny

Czy powinnam wykonać makijaż próbny?

Jeśli nigdy nie byłaś u mnie na makijażu, a jedynie widziałaś je na zdjęciach na Instagramie, bardzo polecam Ci przyjść na makijaż próbny. Często nasze wyobrażenia na temat makijażu mogą być odmienne od tego co zobaczymy na żywo, dlatego każdej klientce polecam spróbować makijażu zanim zdecyduje się na makijaż ślubny. Jeśli jesteś moją stałą klientką i niejednokrotnie korzystałaś z usług makijażowych, makijaż próbny nie jest obowiązkowy.

Gdzie wykonywane są makijaże?

Makijaże wykonywane są u mnie w studiu przy ul. Chełmońskiego 156 w Krakowie

Jak mogę się zapisać?

Zapisy mozliwe jedynie drogą mailową: krzyszkowskazapisy@gmail.com

Skopiuj poniższy formularz, wypełnij i wyślij.

Formularz makijaż ślubny

Imię i nazwisko:

Nr telefonu:

Adres email:

Okazja:

Data wydarzenia:

Preferowane godziny: