Make up MasterClass dla profesjonalistów

To szkolenie pozwoli Ci wyzbyć się schematów makijażowych. Nauczy Cię samodzielnie myśleć w trakcie malowania, analizować każdy ruch oraz dobrany kosmetyk. Sprawi, że zaczniesz się bawić makijażem i przestaniesz malować wszystkie klientki tak samo.

To szkolenie pokaże Ci, że w makijażu nie ma jednej właściwej drogi i że można uzyskiwać spektakularne efekty na różne sposoby.
Warsztat ten udowodni, że własnym stylem nie jest robienie tego samego makijażu każdemu, a tworzenie różnych look’ów czerpiąc inspirację z dotychczas poznanych technik, wybierając te, które najbardziej do Ciebie pasują.

Po tym szkoleniu nie będziesz malować jak ja… Będziesz malować jak ty! Ale znacznie bardziej świadomie i z większą pewnością. Nauczysz się pracować nad własnym stylem, przestaniesz być słabszą kopią a zaczniesz tworzyć coś własnego.

To szkolenie nauczy Cię współpracy z klientką i umiejętnego słuchania jej potrzeb. Przestaniesz malować „na jedno kopyto” a zaczniesz szyć make up na miarę!


Celem szkolenia jest zminimalizowanie stresu wynikającego z niedostatecznych umiejętności współpracy z klientem, dlatego na warsztatach wykonujemy makijaż sugerując się wymyślonymi przez kursantkę: okazją, inspiracją stylizacyjną, inspiracjami makijażowymi oraz oczekiwaniami klientki. Być może miałaś kiedyś trudny przypadek, z którym nie umiałaś sobie poradzić? To szkolenie pozwoli Ci z łatwością sprostać każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które już malują, niezależnie od stopnia zaawansowania. Program szkolenia dopasowany jest do potrzeb i umiejętności kursantek. Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś pędzli w ręku, a chcesz zacząć swoją przygodę z makijażem polecam Ci zacząć od szkolenia: Lekcja makijażu na własne potrzeby

Warsztaty to jeden dzień szkolenia z jedną modelką. Jeśli jesteś zainteresowana pracą ze mną przy większej ilości modelek możesz skorzystać z pakietu szkolenia 2 lub 3 dniowego. Forma szkolenia w każdym dniu jest taka sama, różnicą jest możliwość pracy z klientkami o różnych typach urody z innymi oczekiwaniami, okazjami czy inspiracjami stylizacyjnymi.

W trakcie pracy z makijażem zaprezentuję Ci:

  • Najlepsze produkty oraz tricki pielęgnacyjne przed makijażem
  • Ulubione podkłady, korektory i umiejętne dobieranie ich do skóry klientki oraz jej oczekiwań
  • Praca z konturem i różem na mokro i na sucho
  • Moją technikę pudrowania twarzy dającą efekt trwałego makijażu przy jednoczesnym zachowaniu świetlistości skóry
  • Moją technikę modelowania oka – minimalna ilość produktów, krótki czas, doskonały efekt
  • Kreatywna praca z rzęsami, dobieranie efektu do makijażu i oczekiwań klientek
  • Technika konturowania ust sprawdzająca się na każdej klientce
  • Korygowanie niedoskonałości
  • Świadoma praca z kształtem i kolorem

Podczas szkolenia dostaniesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie z zakresu wykonywania makijażu, pracy z klientem, marketingu, prowadzenia firmy, pracy ze światłem, nagrywaniem wideo i robieniem zdjęć i wiele wiele innych, na które odpowiedzi do tej pory nie mogłaś nigdzie znaleźć… Najlepiej już zacznij szykować listę pytań, jestem do twojej dyspozycji!


Szkolenie trwa ok. 6h

Modelka oraz produkty potrzebne do wykonania makijażu są zapewnione przez organizatora w cenie szkolenia.

Cena
1 dzien 2500zł
2 dni 4700zł
3 dni 6600zł


Ilość terminów na szkolenia w miesiącu jest bardzo limitowana! Zapisy na szkolenia odbywają się z maksymalnie dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Obecnie trwają zapisy na miesiące marzec-kwiecień. Zapisy na miesiące maj-czerwiec rozpoczną się 18 kwietnia.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!


W celu zapisu wyślij wypełniony formularz na adres: krzyszkowskaszkolenia@gmail.com (w tytule wpisz MasterClass)

Formularz MasterClass dla profesjonalistów

Imię i nazwisko:

Nr telefonu:

Adres email:

Ile dni szkoleniowych?:

Preferowane dni tygodnia/daty: